Usługi

Stomatologia

Stomatologia

W naszym gabinecie prowadzimy leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej (m.in. leczenie zębów mlecznych z wykorzystaniem kolorowych wypełnień, leczenie kanałowe oraz odbudowa zębów), estetycznej (m.in. wybielanie zębów, licówki, zamykanie diastemy i szpar międzyzębowych). Wykonujemy również zabiegi związane z profilaktyką próchnicy i chorób przyzębia, takie jak lakowanie, lakierowanie, skaling czy piaskowanie. Leczymy także nadwrażliwość zębów.

Protetyka

Protetyka

W naszym gabinecie prowadzimy nowoczesne leczenie protetyczne, odtwarzające brakujące zęby i prawidłowe normy zgryzowe, korygujące nieładny kształt i kolor zębów, oraz przywracające prawidłowe funkcje żucia. Kładziemy szczególny nacisk na przywrócenie walorów estetycznych oraz na poprawienie wyglądu twarzy.

Ortodoncja

Ortodoncja

Ortodoncja to dział stomatologii, który zajmuje się korygowaniem nieprawidłowego ustawienia zębów, szczęki i żuchwy. Nasz gabinet zajmuje się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu w dziedzinie uzębienia mlecznego, mieszanego i stałego. Celem leczenia ortodontycznego jest nie tylko zapewnienie ładnego uśmiechu, ale także utrzymanie zdrowia zębów, przyzębia i stawu skroniowo - żuchwowego. W dzisiejszych czasach nie ma ograniczeń wiekowych w leczeniu ortodontycznym.

Chirurgia

Chirurgia

W naszym gabinecie dysponujemy aparatem rentgenowskim z radiowizjografem. Zdjęcia rentgenowskie to podstawowe narzędzie diagnostyki w stomatologii i chirurgii szczękowej. Obraz cyfrowy, który uzyskuje się przy zastosowaniu radiowizjografii, pozwala zminimalizować dawkę promieni rentgenowskich aż o 90%.

Implanty

Implanty

Implanty to nowoczesna i najbardziej komfortowa metoda, dająca możliwość zastąpienia utraconych przez pacjenta zębów. Wczepić można nawet kilka implantów, wypełniając luki po brakujących zębach. Implant nie różni się wizualnie od naturalnego zęba a pacjent odczuwa całkowity komfort użytkowania.